HAKKIMIZDA

İşinizi İleriye Taşıyan Lojistik Şirketi

Lojistik, iş akışını sağlar. Özmal araçlarımız ile tedarik zinciri yönetimi şirketlerinden biri olarak, hem nakliye yönetimi hem de sözleşme lojistiği alanlarında sektör lideri çözümler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Avrupa çapında hizmet sunan Trans Tuanna Şirketi 2021 yılında kurulmuştur. 3 ülkede bulunan Uluslararası acente ofisleri ve sektördeki 10 yılı aşan tecrübesiyle Trans Tuanna, müşterilerine geniş ağ yapısı ile kaliteli lojistik çözümler/hizmetler sunmaktadır…

Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

trans-tuanna-hakkimizda-4

Kaliteli ve Özgün Lojistik

Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Kosova, Sırbistan ve Romanya ülkelerine yaptığımız komple ve günlük parsiyel çıkışlarımızla müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaktayız. Bu ülkelere yapılan taşımalarda kalitesini ispatlamış bir firmayız.

Misyonumuz

Misyonumuz ; Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslararası nakliyat şirketleriyle rekabet edebilen, hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli büyüyen topluma ve çevreye katkı sağlayan bir şirket olmak.

Minivan Express Taşımacılık

Trans Tuanna; havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığının dışında 10 adet Minivan Express Servisi ile Türkiye ile Avrupa arasında daha hızlı bir hizmet sunuyor. Türkiye – Avrupa arası Minivan Express Servisi sayesinde çok daha hızlı ve zamanında kapı teslimat güvencesiyle hizmet vermektedir.

Maksimum 15 ve 17 m3 kapasiteli özel araçları ile ülke ve mesafeye göre hızlı teslimatlar yapan Trans Tuanna, aynı zamanda sınır kapılarından da hızlı geçiş sağlayabiliyor.

Vizyonumuz

Vizyonumuz ; Trans Tuanna olarak nakliyat sektöründe girişimciliğiyle,saygınlığıyla, müşterileri tarafından takdir edilen,sektörün gerektiğirdiği tüm ihtayaçlara fazlasıyla cevap veren ve tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.